Udostępnianie i prezentacja

Image

Kiedy zapis Twojej przygody jest już kompletny, uzupełniłeś go tak, jak chciałeś, wystarczy kliknąć… a system stworzy gotową stronę dotyczącą tej konkretnej wyprawy.

Jeśli chcesz, teraz możesz ją udostępnić innym. Możesz przesłać im link bezpośrednio do tej wyprawy przez e-mail czy komunikator lub też udostępnić go na portalach społecznościowych albo forum internetowym. 

Jeśli oglądający stronę kliknie w przycisk “Pokaz slajdów”, na ekranie automatycznie rozpocznie się prezentacja Twojej wyprawy. Wszystko to jest częścią systemu, działa w trybie on-line - więc jest dostępne z każdego miejsca na świecie.
System sam potrafi stworzyć ciekawą i świetną graficznie stronę dotyczącą każdej z Twoich wypraw. Na takiej stronie znajdą się mapy całej trasy Twojej wyprawy, dane statystyczne, mapy poszczególnych etapów i lokalizacje postojów, wszystkie dodane przez Ciebie multimedia, takie jak zdjęcia czy filmy wideo, a nawet opisy miejsc czy też inne materiały zamieszczone przez użytkownika.
Image

Każda wyprawa zapisuje się jako oddzielny i indywidualny wpis w naszym Panelu LionLOG. Po jego uzupełnieniu o treści i multimedia oraz ewentualnej edycji możemy stworzyć z niego indywidualną stronę naszego bloga dotyczącą danej podróży. W tej wersji jest ona dostępna wyłącznie dla zalogowanego użytkownika, nikt inny nie ma do niego wglądu.

Możemy jednak włączyć opcję udostępniania innym naszej wyprawy, a potem przesłać link do strony za pomocą poczty e-mail czy komunikatora lub też opublikować na stronie Facebooka lub innego portalu społecznościowego.

Image
Oglądający taką stronę mogą skorzystać z trybu automatycznej prezentacji całej wyprawy (poprzez przycisk "Prezentuj"), co z pewnością ułatwi i uatrakcyjni pokazy Waszej wyprawy dla znajomych, rodziny, osób zainteresowanych podróżami czy innych użytkowników.
Image
E-mail: info@lionlog.pl
Telefon: + 48 (33) 44 326 44